אבשלום גיסין 67, פתח תקווה

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  זגגות טרקטורים – עובדים בבטיחות ובמקצועיות

  חברת ברוך ובניו זגגות טרקטורים, מובילים את תחומם זה מעל ל – 60 שנים ולא עוצרים לרגע. כל כלי הצ"מה מחויבים בשמשות תקינות על מנת שאתם תוכלו לבצע את עבודתכם בצורה הבטוחה והמקצועית ביותר. אך בשעה שמתרחש מצב בו הזגוגית נפגעת, אנו נתקלים בבעיה רצינית. לא ניתן לעשות שימוש בכלי העבודה עד כי התקלה בו תטופל על ידי ידיים מקצועיות. בדיוק במצבים האלה תוכלו לפנות אל חברתנו. בין אם אתם נמצאים בצפון הרחוק או בדרום המדברי, הרי שאנו מחזיקים צי ניידות שירות בכל רחבי הארץ אשר זמינות לקריאתכם בכל עת.

  זכוכית נוטה להישבר, זו עובדה ידועה לכולנו. ובשעה שהזכוכית שעל גבי הטרקטור נשברה, אנו למעשה לא יכולים לעשות בו שימוש כלל, שכן אין הגנה עבור הנהג, ורסיסי הזכוכית השבורה עלולים לפגוע בו או באנשים סביב. מעבר לכך, אחת הסכנות הגדולות יותר היא שימוש בכלי עבודה בו שדה הראייה של הנהג מוגבל. דבר זה עלול לסכן אנשים רבים כמו גם את העבודה אותה מנסים להשלים בבטחה.

  חשוב להבין כי הזגג לו אתם זקוקים כרגע הוא איש מקצוע מיומן אשר מתמחה בזגגות כלי צמ"ה, זאת על מנת שהעבודה אשר תתבצע תהיה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. לאחר הפניה אליכם, חברת ברוך ובניו תגיע אליכם במהרה בליווי של השמשה המתאימה לטרקטור שלכם ותפעל להחלפת השמשה הפגומה שלכם בזו החדשה.

  זמינים לכם בכל מצב

  במידה ויש ברשותכם טרקטור, אין ספק כי אחד ממספרי הטלפון החשובים ביותר שיהיו ברשותכם הוא של חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים בע"מ. חברתנו זמינה לכם לכל קריאה, והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בהגעה מהירה למקום בו ארעה התקלה ותיקונה במהרה ובצורה מקצועית. כלל העבודה מתבצעת על ידי צוות מקצועי ומנוסה אשר יוכל לבצע את כלל עבודות הזגגות הנדרשות על מנת שאתם תוכלו לחזור ולתפעל את כלי העבודה שלכם.

  מאמרים נוספים

  זגגות טרקטורים ניתן למצוא כאן

  הזכוכית הגדולה והחזקה המשמשת במכונות חקלאיות מיוצרת כדי להתאים לכלים...

  קראו עוד

  חלון לטרקטור

  חלון לטרקטור הוא בהחלט לא עמיד במאת האחוזים. על כן...

  קראו עוד

  זכוכית למכבש

  החלפת זכוכית למכבש עושים רק בעזרת חברת ברוך ובניו –...

  קראו עוד