אבשלום גיסין 67, פתח תקווה

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  זכוכית לטרקטור

  תקינותה של זכוכית לטרקטור הינה חיונית להמשך עבודה בטוחה ותקינה. חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים שמחים לעמוד לשירותכם ולהציע את שירותי הזגגות המתקדמים ביותר בענף זה. חברתנו פועלת זה מעל ל – 60 שנים ומובילה בתחום זגגות כלי צמ"ה בישראל. הצוות המקצועי שלנו פזור בכל רחבי הארץ בניידות שירות אשר מוכנות להגיע למקום בו ארעה התקלה ולהחליף את הזכוכית הזקוקה לתיקון.

  מחליפים זכוכית לטרקטור באופן מיידי

  טרקטור הינו כלי רכב כבד אשר עיקר ייעודו הוא בגרירת ומשיכת כלים אחרים למשימות שונות. חלק חשוב בטרקטור אשר אנשים רבים עלולים להתעלם ממנו, זו למעשה הזכוכית שלו. עליה להיות תקינה, ללא סדקים או שברים, ולשבת במקומה בצורה אידיאלית על מנת שלא תזוז בזמן עבודה. בשעה שמתרחשת תקלה בטרקטור, כל העבודה נעצרת ועלולה להביא לעיכובים משמעותיים בלוח הזמנים, ומכאן גם להפסדים כלכליים.

  כך בשעה שנשברת השמשה, עליכם לאתר את חברה מקצועית אשר תוכל לבצע החלפת זכוכית לטרקטור במהירות ובאופן מקצועי ויעיל. מיד לאחר שיחת הטלפון הראשונית, יהיה עליכם למסור את כלל הפרטים בנוגע לדגם הטרקטור ולנסיבות שבירת הזכוכית. כך יוכל להגיע במהרה הצוות המתקן, בעוד הוא מלווה בזכוכית המתאימה לטרקטור שלכם, הן מבחינת הגודל והן מבחינת איכותה. כך לאחר שהתיקון יסתיים בהצלחה, אתם תוכלו מיד לחזור אל עבודתכם.

  אלתור לא בא בחשבון

  בכל מצב בו אתם מגלים כי קיים שברת או תקלה כלשהי בזכוכית לטרקטור, יהיה עליכם לפנות אל חברת ברוך ובניו על מנת שהם יוכלו להגיע במהרה ולטפל במצב. חשוב מאוד שלא לנסות ולפתור את הבעיה בכוחות עצמכם. בהיעדר ההכשרה המתאימה והניסיון הנדרש, אתם עלולים לגרום נזקים נוספים, הן בתהליך ההתקנה והן בשלב בו הטרקטור יחזור לעבודה. דבר זה עלול לסכן את הנהג ואת כל האנשים אשר נמצאים בסביבתו. חברתנו זמינה לכם לכל שאלה ובקשת ייעוץ ונשמח לעמוד לשירותכם בכל רחבי הארץ, מן הצפון ועד לדרום הרחוק.

  זכוכית לטרקטור

  בעת עבודה בשטח ועם תנאי עבודה קשים, לא פעם קורה מצב בו צריך להחליף  זכוכית לטקרטור, עקב שבר או סדק. חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים בע"מ מציעה שירותים איכותיים בתחום זגגות כגון זכוכית לטרקטורים חקלאיים, זכוכית לכלי עבודה וזכוכית למנופים. הסחורה של החברה עומדת בכל התקנים המחמירים, ועבודת הצוות המיומן שלה נעשית בכל רחבי הארץ.

  מתי כדאי לתקן זכוכית לטרקטור המשמש לחקלאות?

  כאשר אתם עובדים עם טרקטור, חשוב שהזכוכית תעניק לכם את הראיה הרחבה ביותר. אז, הנהג יוכל לראות את כל השטח ולנסוע בבטחה. זכוכית שניזוקה עלולה לסכן את הנהג והסובבים לו, וכשזה קורה, יש להחליף זכוכית לטרקטור באופן מידי. הנה כמה סימנים המעידים על כך שאתם צריכים להתקשר מיד לחברה מקצועית כדי להחליף שמשות לטרקטור:

  לכלוך לא יורד. טיפול בטרקטור משמעו לשמור עליו נקי ולוודא שהוא פועל כראוי. חקלאים מקפידים לנקות את השמשות של הטרקטורים שלהם לעתים קרובות מכיוון שזכוכית מלוכלכת מקשה על הנהג לראות. אבל ככל שעובר הזמן, הזכוכית מתלכלכת יותר ויותר, עד כדי כך שקשה לנקות אותה. במקרה זה, עדיף להחליף זכוכית לטרקטור בטחת חדשה.

  שמשה קדמית שבורה: שמשה קדמית של טרקטור סדוקה או שבורה לא מאפשרת לעבוד בצורה בטוחה. חשוב לתקן את שבירת הזכוכית של הטרקטור לאחר תאונה או פגיעה חזקה.

  השמשה הקדמית לא מתאימה לטרקטור. זה גם יכול לקרות: השמשה הקדמית הונחה על הטרקטור בצורה גרועה, כך שהעובד לא יכול לראות מספיק טוב. חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים בע"מ יכולה לשים את הזכוכית על הטרקטור ולוודא שהיא מותקנת כהלכה.

  איך להתאים זכוכית באופן תקין?

  התאמת זכוכית לטרקטור היא תהליך עם מספר שלבים. יש לקחת מידות של הטקרטור בהתאם לסוג ודגם שלו. להוריד את הזכוכית הישנה ולנקות את האזור. לאחר מכן, הזכוכית נחתכת כך שתתאים למסגרת השמשה הקדמית של הטרקטור. ולבסוף, יש לאטום את מסגרת השמשה באופן יסודי. לרוב, מזג האוויר ותנאי השטח גורמים לכך שהזכוכית בטרקטורים חקלאיים נשחקת ונשברת עם הזמן. כשזה קורה, צריך להחליף אותה כדי שהעובד והסביבה יהיו בטוחים. חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים בע"מ תשמח לספק לכם שירותי זגגות לרכבי עבודה מכל סוג.

  מאמרים נוספים

  זגגות טרקטורים ניתן למצוא כאן

  הזכוכית הגדולה והחזקה המשמשת במכונות חקלאיות מיוצרת כדי להתאים לכלים...

  קראו עוד

  חלון לטרקטור

  חלון לטרקטור הוא בהחלט לא עמיד במאת האחוזים. על כן...

  קראו עוד

  זכוכית למכבש

  החלפת זכוכית למכבש עושים רק בעזרת חברת ברוך ובניו –...

  קראו עוד