ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  זכוכית לטרקטור

  תקינותה של זכוכית לטרקטור הינה חיונית להמשך עבודה בטוחה ותקינה. חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים שמחים לעמוד לשירותכם ולהציע את שירותי הזגגות המתקדמים ביותר בענף זה. חברתנו פועלת זה מעל ל – 60 שנים ומובילה בתחום זגגות כלי צמ"ה בישראל. הצוות המקצועי שלנו פזור בכל רחבי הארץ בניידות שירות אשר מוכנות להגיע למקום בו ארעה התקלה ולהחליף את הזכוכית הזקוקה לתיקון.

  מחליפים זכוכית לטרקטור באופן מיידי

  טרקטור הינו כלי רכב כבד אשר עיקר ייעודו הוא בגרירת ומשיכת כלים אחרים למשימות שונות. חלק חשוב בטרקטור אשר אנשים רבים עלולים להתעלם ממנו, זו למעשה הזכוכית שלו. עליה להיות תקינה, ללא סדקים או שברים, ולשבת במקומה בצורה אידיאלית על מנת שלא תזוז בזמן עבודה. בשעה שמתרחשת תקלה בטרקטור, כל העבודה נעצרת ועלולה להביא לעיכובים משמעותיים בלוח הזמנים, ומכאן גם להפסדים כלכליים.

  כך בשעה שנשברת השמשה, עליכם לאתר את חברה מקצועית אשר תוכל לבצע החלפת זכוכית לטרקטור במהירות ובאופן מקצועי ויעיל. מיד לאחר שיחת הטלפון הראשונית, יהיה עליכם למסור את כלל הפרטים בנוגע לדגם הטרקטור ולנסיבות שבירת הזכוכית. כך יוכל להגיע במהרה הצוות המתקן, בעוד הוא מלווה בזכוכית המתאימה לטרקטור שלכם, הן מבחינת הגודל והן מבחינת איכותה. כך לאחר שהתיקון יסתיים בהצלחה, אתם תוכלו מיד לחזור אל עבודתכם.

  אלתור לא בא בחשבון

  בכל מצב בו אתם מגלים כי קיים שברת או תקלה כלשהי בזכוכית לטרקטור, יהיה עליכם לפנות אל חברת ברוך ובניו על מנת שהם יוכלו להגיע במהרה ולטפל במצב. חשוב מאוד שלא לנסות ולפתור את הבעיה בכוחות עצמכם. בהיעדר ההכשרה המתאימה והניסיון הנדרש, אתם עלולים לגרום נזקים נוספים, הן בתהליך ההתקנה והן בשלב בו הטרקטור יחזור לעבודה. דבר זה עלול לסכן את הנהג ואת כל האנשים אשר נמצאים בסביבתו. חברתנו זמינה לכם לכל שאלה ובקשת ייעוץ ונשמח לעמוד לשירותכם בכל רחבי הארץ, מן הצפון ועד לדרום הרחוק.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מאמרים נוספים

   חלון לטרקטור

   חלון לטרקטור הוא בהחלט לא עמיד במאת האחוזים. על כן...

   קראו עוד

   זכוכית למכבש

   החלפת זכוכית למכבש עושים רק בעזרת חברת ברוך ובניו –...

   קראו עוד

   זגגות לטרקטורים – איך בוחרים את החברה המקצועית מכל?

   שירות של זגגות לטרקטורים אשר מתבצע בצורה מקצועית תוכלו למצוא בחברת ברוך...

   קראו עוד