אבשלום גיסין 67, פתח תקווה

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  זכוכית למכבש

  החלפת זכוכית למכבש עושים רק בעזרת חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים בע"מ. חברתנו בעלת ניסיון של מעל 60 שנים בתחום, ובכל אותה תקופה אנו מובילים את תחום זגגות כלי הצמ"ה בישראל. את כלל עבודות הזגגות אנו ממליצים להשאיר למקצוענים ולא לנסות ולבצע בכוחות עצמכם מכיוון שאין אתם מכירים את הניואנסים הקטנים של העבודה, אלו שיהפכו את עבודת הזגגות למלאכה מקצועית באמת. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל מצב ולענות על כל שאלה שתתעורר בנושא.

  על חשיבותה של זכוכית למכבש

  את המכבש כולנו מכירים. זהו למעשה כלי עבודה אשר עובר על הכבישים ומפעיל לחץ על האספלט על מנת שיהיה ברמת הדחיסות הרצויה לשם נסיעה עתידית בטוחה על הכביש.

  • בשעת עבודתו המכבש מייצר רעש חזק, על כן חשוב לוודא כי זכוכית למכבש אטומה ברמה הרצויה. זאת על מנת לאפשר למפעיל של המכבש לבצע את עבודתו בסביבה שלווה ובטוחה.
  • בדומה לבידוד מרעשים, חשוב לוודא כי רמת האיטום של זכוכית למכבש תמנע חדירה של מים, קור, וחום אל תוך תא הנהג.
  • הרעידות אשר נוצרות עקב עבודתו של המכבש הינן חזקות, על כן חשוב לוודא כי הזכוכית של המכבש יוצרה ברמה גבוהה, כך שתישאר שלמה וללא סדקים גם לאחר עבודה מאומצת.
  • זכוכית מחוסמת למכבש יכולה לאפשר עבודה ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר. כך, גם במידה וחלקיקי אספלט יפגעו בזכוכית, היא לא תישבר ותאפשר המשך עבודה בטוחה.

  השמשות העמידות ביותר

  חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים בע"מ עושה שימוש בשמשות ובחומרי העזר מן המפעלים המובילים בעולם בתחום הזגגות. זכוכית למכבש לדוגמא, חייבת להיות מחוסמת ומיוצרת בצורה המושלמת, על מנת שזו תוכל למלא את תפקידה באופן הטוב ביותר. על מנת להבטיח כי המכבש שלכם יחזור לפעולה עם הזכוכית המתאימה לו ביותר, אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר בהקדם, וליהנות מן השירות המקצועי והאיכותי ביותר בתחום הזגגות לכלי צמ"ה בישראל.

  זכוכית למכבש

  זכוכית למכבש היא עבה, חזקה ויכולה לעמוד בפני לחץ רב. מכבש הוא כלי כבד שעובד בסביבה מאתגרת. כל חלקיו, כולל הזכוכית, צריכים להיות חזקים ויציבים. כאשר השמשה הקדמית לא תקינה, היא עלולה להיסדק, להישבר, להשתחרר או לגרום נזק אחר. תאונות, חבורות, בלאי ודברים אחרים עלולים לגרום לנזק בזכוכית. כאשר קורות בעיות אלו ואחרות, העזרה חייבת להיות זמינה במהירות בשטח. חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים בע"מ פועלת בתחום זה, ומאז שנת 1958 מספקת שירות מקצועי ואמין.

  זכוכית למכבש: דרך טובה לתקן שמשה שבורה

  זכוכית חזקה משמשת עבור מכבשים, המסייעת בהגנה על הנהג והסובבים אותו. השמשה עשויה כך שאם היא תישבר, היא תתפרק לחתיכות קטנות שלא יכולות לפגוע בצורה רצינית באף אחד. יש לתקן כל סוג של בעיה בזכוכית של המכבש בהקדם האפשרי. אפילו סדק קטן יכול להוביל למשהו הרבה יותר גרוע. כאשר מכבש נע, הוא מפעיל הרבה לחץ ומשקל, וזה יותר מדי עבור זכוכית סדוקה. הסיכון הוא שהיא תישבר בזמן השימוש בו. כמו כן, חוסר תקינות של זכוכית למכבש מקשה מאוד על הנהג לראות היטב ומגבילה את שדה הראייה הרחב של הנהג. התיקון חייב להיעשות בשטח מאחר וניתן לעשות אותו מהר.

  מאפיינים חשובים עבור זכוכית למכבש

  כפי שכבר נאמר, הכבש היא מכונית כבדה מאוד, ולכן היא זקוקה לזכוכית עבה, אטומה וחזקה. לא כדאי לחסוך באיכות הזכוכית, כי אם כן, עלולות לקרות בעיות ותאונות שונות שיאטו או יעצרו את העבודה:

  • למרות שהמכבש נע לאט, הוא משמיע צלילים חזקים מאוד תוך כדי תנועה. הזכוכית בתא הנהג חייבת להיות חזקה ויציבה, והיא חייבת להיות עמידה. הרעד עלול לגרום לזכוכית להיסדק או אפילו להישבר.
  • משאיות כבדות יכולות לעשות הרבה רעש, מה שיכול להקשות על הנהגים להתמקד. זכוכית איכותית ועבה תמנע את הרעשים ותקל על העבודה בשקט.
  • על הזכוכית להיות קלה לניקוי, וזו תכונה חשובה שמקלה לשמור על הרכב במצב טוב.

  חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים בע"מ פועלת בתחום הזגגות שנים רבות, ואם אתם צריכים שירות מקצועי עם טיפול אישי, צרו איתם קשר בהקדם.

  מאמרים נוספים

  זגגות טרקטורים ניתן למצוא כאן

  הזכוכית הגדולה והחזקה המשמשת במכונות חקלאיות מיוצרת כדי להתאים לכלים...

  קראו עוד

  חלון לטרקטור

  חלון לטרקטור הוא בהחלט לא עמיד במאת האחוזים. על כן...

  קראו עוד

  זכוכית לטרקטור

  תקינותה של זכוכית לטרקטור הינה חיונית להמשך עבודה בטוחה ותקינה....

  קראו עוד