ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  זכוכית למכבש

  החלפת זכוכית למכבש עושים רק בעזרת חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים בע"מ. חברתנו בעלת ניסיון של מעל 60 שנים בתחום, ובכל אותה תקופה אנו מובילים את תחום זגגות כלי הצמ"ה בישראל. את כלל עבודות הזגגות אנו ממליצים להשאיר למקצוענים ולא לנסות ולבצע בכוחות עצמכם מכיוון שאין אתם מכירים את הניואנסים הקטנים של העבודה, אלו שיהפכו את עבודת הזגגות למלאכה מקצועית באמת. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל מצב ולענות על כל שאלה שתתעורר בנושא.

  על חשיבותה של זכוכית למכבש

  את המכבש כולנו מכירים. זהו למעשה כלי עבודה אשר עובר על הכבישים ומפעיל לחץ על האספלט על מנת שיהיה ברמת הדחיסות הרצויה לשם נסיעה עתידית בטוחה על הכביש.

  • בשעת עבודתו המכבש מייצר רעש חזק, על כן חשוב לוודא כי זכוכית למכבש אטומה ברמה הרצויה. זאת על מנת לאפשר למפעיל של המכבש לבצע את עבודתו בסביבה שלווה ובטוחה.
  • בדומה לבידוד מרעשים, חשוב לוודא כי רמת האיטום של זכוכית למכבש תמנע חדירה של מים, קור, וחום אל תוך תא הנהג.
  • הרעידות אשר נוצרות עקב עבודתו של המכבש הינן חזקות, על כן חשוב לוודא כי הזכוכית של המכבש יוצרה ברמה גבוהה, כך שתישאר שלמה וללא סדקים גם לאחר עבודה מאומצת.
  • זכוכית מחוסמת למכבש יכולה לאפשר עבודה ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר. כך, גם במידה וחלקיקי אספלט יפגעו בזכוכית, היא לא תישבר ותאפשר המשך עבודה בטוחה.

  השמשות העמידות ביותר

  חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים בע"מ עושה שימוש בשמשות ובחומרי העזר מן המפעלים המובילים בעולם בתחום הזגגות. זכוכית למכבש לדוגמא, חייבת להיות מחוסמת ומיוצרת בצורה המושלמת, על מנת שזו תוכל למלא את תפקידה באופן הטוב ביותר. על מנת להבטיח כי המכבש שלכם יחזור לפעולה עם הזכוכית המתאימה לו ביותר, אנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר בהקדם, וליהנות מן השירות המקצועי והאיכותי ביותר בתחום הזגגות לכלי צמ"ה בישראל.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מאמרים נוספים

   חלון לטרקטור

   חלון לטרקטור הוא בהחלט לא עמיד במאת האחוזים. על כן...

   קראו עוד

   זכוכית לטרקטור

   תקינותה של זכוכית לטרקטור הינה חיונית להמשך עבודה בטוחה ותקינה....

   קראו עוד

   זגגות לטרקטורים – איך בוחרים את החברה המקצועית מכל?

   שירות של זגגות לטרקטורים אשר מתבצע בצורה מקצועית תוכלו למצוא בחברת ברוך...

   קראו עוד