אבשלום גיסין 67, פתח תקווה

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  חלון לטרקטור

  חלון לטרקטור הוא בהחלט לא עמיד במאת האחוזים. על כן חברת ברוך ובניו מקפידה לעמוד לשירותכם בכל מקרה של תקלה, שבירה או בעיה אחרת שעלולה להתעורר עם החלון. זכרו כי שימוש בטרקטור בשעה שאחד החלונות שבו תקולים מעמיד אתכם ואת כל הסובבים אתכם בסכנה. זאת כתוצאה ישירה מן העובדה כי חלון תקול מציב מכשולים בפני שדה ראייתו של הנהג. חברתנו תוכל לסייע לכם בכל מצב של תקלה בחלון ותעמיד לרשותכם צוותים מקצועיים ומנוסים אשר יפתרו כל בעיה במהירות וביעילות, כך שתוכלו לחזור לעבודתכם במהרה.

   

  חלון לטרקטור – תחזוקה נכונה

  זכרו כי חלק מהתחזוקה השוטפת של הטרקטור כוללת תחזוקה נכונה של החלונות. ניקיון של השמשה הינו חיוני במיוחד כאשר רוב העבודה מתבצעת בתנאי שטח, אשר כוללים חול, בוץ וצמחייה שונה. ניקיון יעיל יסייע בשמירה על שדה ראייה פתוח לנהג, דבר אשר יכול למנוע תאונות עבודה שונות.

  חלון לטרקטור אמור להגן עליכם מפני פגיעות של עצמים שונים מבלי שהוא בעצמו יתנפץ. כך אתם תהיו מוגנים מרסיסי אבנים ומרסיסי זכוכיות. החלון שומר עליכם, כך שזה ברור מאליו כי עליכם יהיה גם לשמור עליו ועל תקינותו. חלון תקין יאפשר עבודה מדויקת ובטוחה ללא תקלות. ברגע שאתם מגלים סדקים או שברים על גבי החלונות, יהיה עליכם לפנות אל חברת זגגות אשר מתמחה בטרקטורים ותוכל לבצע את עבודות התיקון והתחלופה במהירות וביעילות רבה.

  זגגות צמ"ה באיכות מושלמת

  הסוד לעבודות זגגות איכותיות מתחיל בחומרים ובשמשות האיכותיות בהן עושה החברה שימוש. ברוך ובניו מקפידים על ייבוא מיוחד של כלל החומרים עימם עובדים מן המפעלים המובילים בעולם. כלל צוות העובדים שלנו עובר הכשרה מקיפה ורוכש את ניסיונו בשטח, כך שיוכל להתמודד עם כל מצב אפשרי בו ייתקל. חברתנו מקפידה על ייבוא של שמשות וחומרי עזר שונים באיכות הגבוהה ביותר מן המפעלים המובילים בעולם. כך שאין ספק כי הפתרון לכל שמשת צמ"ה נמצא אצלנו. אין סיבה להסס, צרו קשר עוד היום וקבלו את שירות התיקונים לו אתם זקוקים.

  שאלות נפוצות

  תשובה11

  מאמרים נוספים

  זגגות טרקטורים ניתן למצוא כאן

  הזכוכית הגדולה והחזקה המשמשת במכונות חקלאיות מיוצרת כדי להתאים לכלים...

  קראו עוד

  זכוכית למכבש

  החלפת זכוכית למכבש עושים רק בעזרת חברת ברוך ובניו –...

  קראו עוד

  זכוכית לטרקטור

  תקינותה של זכוכית לטרקטור הינה חיונית להמשך עבודה בטוחה ותקינה....

  קראו עוד