ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  החלפת זכוכית לבאגר

  חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים מעניקים לכם שירות של החלפת זכוכית לבאגר. חברתנו מתמחה מזה שנת 1958 בעל נושא הזגגות לכלי צמ"ה. אנו מעסיקים צוות עובדים מקצועי ומיומן אשר מוכל לעמוד לשירותכם בכל עת ובכל אזור של הארץ. צי הניידות של חברתנו עומד לשירותכם מן הצפון ועד לדרום ומבטיח את קבלת הפתרון היעיל והאיכותי ביותר שניתן למצוא בתחום הזגגות.

  החשיבות של החלפת זכוכית לבאגר

  הבאגר למעשה ידוע גם בשם מחפר. הוא נפוץ בעיקר בעבודות חפירה שונות בכל רחבי הארץ. מטבע היותו חשוף לסלעים ואבנים, הרי שאין זה מופרך כי ייתכן מצב בו הזכוכית תיפגע. ברגע שדבר זה מתרחש, חשוב מאוד לבצע החלפת זכוכית לבאגר.

  בשעה שאנו מגלים תקלה או פגם כלשהו בזכוכית הבאגר, יהיה עלינו למצוא את הפתרון המהיר והיעיל ביותר לבעיה זו. זכוכית שבורה בכלי עבודה משמעותי זה, דינה כזכוכית שבורה במשקפיים. היא מעוותת ומגבילה את שדה הראייה של הנהג, ועל כן אינה מאפשרת המשך עבודה תקין. להפך, שימוש בבאגר בשעה שהשמשה שלו שבורה עלול לסכן את כל האנשים הנמצאים באזור.

  חשוב לזכור כי החלפת זכוכית של כלי צמ"ה לא יכולה להתבצע על ידי זגג רגיל. לשם החלפה מקצועית של השמשה, יהיה עליכם לפנות אל חברה מנוסה אשר מתמחה בזגגות ציוד מכני הנדסי. הרי שלשם ביצוע משימה זו יידרש ציוד ייעודי ושמשות מיוחדות בהתאמה מלאה לדגם הבאגר אשר נמצא ברשותכם.

  שירותי זגגות מקצועיים גם לבאגרים

  אין סיבה להסס, הרי כל שימוש בבאגר בשעה שהשמשה שלו שבורה עלול לסכן את הנהג ואת כל האנשים אשר נמצאים בסביבתו או חולפים על פניו. כעת אתם יכולים לפנות אל חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים. הצוות המקצועי והמנוסה שלנו ישמח להגיע לכל אזור בארץ ולבצע את עבודתו ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. אנו עושים שימוש בשמשות ובחומרי העזר מן החברות המובילות בעולם, ונשמח לעמוד גם לשירותכם.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   שירותים נוספים

   זכוכית למחפרון

   זכוכית למחפרון היא אחת החלקים החשובים ביותר ששומרים על בטיחותו...

   קראו עוד

   החלפת שמשות לשופל

   חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים, מעניקים כחלק משירותיהם, גם...

   קראו עוד

   החלפת זכוכית למנוף

   החלפת זכוכית למנוף זו מטלה מורכבת אשר חשוב כי תתבצע...

   קראו עוד