ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  החלפת זכוכית לטרקטור חקלאי

  החלפת זכוכית לטרקטור חקלאי הינה משימה שנועדה למקצוענים בלבד – לחברת ברוך ובניו זגגות טרקטורים בע"מ. שמשה של טרקטור חקלאי שונה משמשה של רכב רגיל, ועל כן, אין ספק כי אתם תזדקקו לשירותיה של חברה אשר מתמחה בזגגות ציוד מכני הנדסי. ברוך ובניו פעילים בתחום החל משנת 1958 וישמחו להעניק לכם את השירות המקצועי והמהיר ביותר לו אתם זקוקים לשם חזרה לעבודה.

  החלפת זכוכית לטרקטור חקלאי מן הצפון ועד לדרום

  הטרקטור הוא ללא ספק אחד מכלי העבודה החשובים והיעילים ביותר שיש לכל חקלאי בישראל. ייעודו העיקרי הוא גרירה או משיכה של כלים אחרים. בתחום החקלאות הטרקטור יכול להפעיל כלים שונים, מלגזות אחוריות ועוד. השימוש בטרקטור חקלאי נפוץ מאוד בכל רחבי הארץ מן הצפון ועד הדרום.

  אך בשעה שאנו מגלים כי נשברה או נסדקה הזכוכית של הטרקטור, אנו נאלץ לעצור את כלל העבודה, מכיוון שלא יהיה ניתן לעשות בו שימוש תקין עקב המגבלה המשמעותית על שדה ראייתו של הנהג. זכרו כי הפעלת טרקטור בשעה שהנהג לא רואה מה הוא עושה, תהיה פעולה אשר מסכנת את כל מי שנמצא באזור. על כן, אתם תזדקקו לשירותיה של חברת זגגות אשר מבצעת החלפת זכוכית לטרקטור חקלאי. חברת ברוך ובניו יעניקו לכם את שירות החלפת הזכוכית האיכותי ביותר ובכל מקום בו אתם מגלים כי ארעה התקלה. ניידות השירות שלנו יגיעו במהירות לאתר ויבצעו את התיקונים הנדרשים במקצועיות וביעילות ללא פשרות.

  חוזרים לעבודה במהרה

  במצב בו הטרקטור החקלאי שלכם מושבת עקב זכוכית שבורה, אתם תזדקקו לשירות המהיר והמקצועי ביותר, זה אשר יאפשר לכם לחזור לשגרת העבודה במהרה. אנו בחברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים, מבינים כי אין לכם זמן מיותר לבזבז על המתנה לצוות שיתקן את התקלה, על כן הצוותים המקצועיים שלנו מפוזרים בכל רחבי הארץ, על מנת שנוכל להיות מסוגלים לספק בעבורכם את התיקונים הדרושים בכדי שתוכלו לחזור לעבודתכם במהרה ובצורה הבטוחה מכל.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   שירותים נוספים

   זכוכית למחפרון

   זכוכית למחפרון היא אחת החלקים החשובים ביותר ששומרים על בטיחותו...

   קראו עוד

   החלפת שמשות לשופל

   חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים, מעניקים כחלק משירותיהם, גם...

   קראו עוד

   החלפת זכוכית למנוף

   החלפת זכוכית למנוף זו מטלה מורכבת אשר חשוב כי תתבצע...

   קראו עוד