ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  זכוכית למחפרון

  זכוכית למחפרון היא אחת החלקים החשובים ביותר ששומרים על בטיחותו של הנהג ומאפשרים המשך עבודה בטוחה ויעילה בשעת שגרה. ברגע שאתם מגלים כי קיימת תקלה כלשהי בזכוכית יהיה עליכם לפנות אל חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים בע"מ. חברתנו הוקמה בשנת 1958 ומאז משמשת כמובילה את כל תחום זגגות כלי הצמ"ה. בישראל. אנו מקפידים על הכשרה מלאה והענקת ניסיון רב בשטח עבור כל אחד מצוות העובדים שלנו. כך שאתם תוכלו ליהנות מן השירות המקצועי והאיכותי ביותר.

  כוכית למחפרון – לא מתפשרים על האיכות

  מחפרון, אשר ידוע גם בכינוי שופל, הינו כלי מצ"ה אשר כולל כף קדמית וזרוע חפירה בירכתיים. כל אלו למעשה מורכבים על גבי טרקטור המותאם לשאת בעומס ולפעול בצורה תקינה. ביחד לכלי צמ"ה אחרים, המחפרון הינו כלי יחסית קטן, דבר זה למעשה הופך את המחפרונים לבחירה פופולרית במיוחד בקרב אנשים רבים. במידה ונוצר מצב בו נפגעה השמשה של המחפרון, אין להמשיך את העבודה עליו, והוא למעשה ייחשב כמושבת עד לביצוע התיקונים הנדרשים.

  זכוכית למחפרון חייבת להיות מיוצרת תחת הסטנדרטים המחמירים מכל. זאת על מנת לעמוד בסטנדרט האיכות הגבוה ביותר. חברת ברוך ובניו מייבאת את השמשות וחומרי העזר מן המפעלים המובילים ביותר בעולם. זאת על מנת שאתם תוכלו לבצע את עבודתכם בצורה המקצועית והבטוחה ביותר. זכוכית איכותית ברמת גימור גבוהה תעמוד לשירותכם למשך זמן רב, כך שגם במידה וחלקיקי אבנים יפגעו בה, אין היא תתנפץ באופן מיידי ותאלצו להחליפה בשנית.

  מעניקים שירות בשטח

  במידה ונשברה שמשת המחפרון, יהיה עליכם להחליפה בהקדם במידה ואתם מעוניינים להמשיך לעבוד עם איתו. חברת ברוך ובניו יגיעו עד למקום בו ארעה התקלה, יחליפו את השמשה השבורה ויאפשרו לכם לחזור אל עבודתכם. אנו מחזיקים צי של ניידות שירות אשר זמינות לכם מן הצפון ועד לדרום ומעניקות שירות מקצועי ואמין לכל לקוח ולקוח. צרו קשר עוד היום על מנת לשמוע על מגוון השירותים אותם אנו יכולים להעמיד לבחירתכם.

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   שירותים נוספים

   החלפת שמשות לשופל

   חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים, מעניקים כחלק משירותיהם, גם...

   קראו עוד

   החלפת זכוכית למנוף

   החלפת זכוכית למנוף זו מטלה מורכבת אשר חשוב כי תתבצע...

   קראו עוד

   החלפת זכוכית לטרקטור חקלאי

   החלפת זכוכית לטרקטור חקלאי הינה משימה שנועדה למקצוענים בלבד –...

   קראו עוד