אבשלום גיסין 67, פתח תקווה

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  זכוכית למחפרון

  זכוכית למחפרון היא אחת החלקים החשובים ביותר ששומרים על בטיחותו של הנהג ומאפשרים המשך עבודה בטוחה ויעילה בשעת שגרה. ברגע שאתם מגלים כי קיימת תקלה כלשהי בזכוכית יהיה עליכם לפנות אל חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים בע"מ. חברתנו הוקמה בשנת 1958 ומאז משמשת כמובילה את כל תחום זגגות כלי הצמ"ה. בישראל. אנו מקפידים על הכשרה מלאה והענקת ניסיון רב בשטח עבור כל אחד מצוות העובדים שלנו. כך שאתם תוכלו ליהנות מן השירות המקצועי והאיכותי ביותר.

  כוכית למחפרון – לא מתפשרים על האיכות

  מחפרון, אשר ידוע גם בכינוי שופל, הינו כלי מצ"ה אשר כולל כף קדמית וזרוע חפירה בירכתיים. כל אלו למעשה מורכבים על גבי טרקטור המותאם לשאת בעומס ולפעול בצורה תקינה. ביחד לכלי צמ"ה אחרים, המחפרון הינו כלי יחסית קטן, דבר זה למעשה הופך את המחפרונים לבחירה פופולרית במיוחד בקרב אנשים רבים. במידה ונוצר מצב בו נפגעה השמשה של המחפרון, אין להמשיך את העבודה עליו, והוא למעשה ייחשב כמושבת עד לביצוע התיקונים הנדרשים.

  זכוכית למחפרון חייבת להיות מיוצרת תחת הסטנדרטים המחמירים מכל. זאת על מנת לעמוד בסטנדרט האיכות הגבוה ביותר. חברת ברוך ובניו מייבאת את השמשות וחומרי העזר מן המפעלים המובילים ביותר בעולם. זאת על מנת שאתם תוכלו לבצע את עבודתכם בצורה המקצועית והבטוחה ביותר. זכוכית איכותית ברמת גימור גבוהה תעמוד לשירותכם למשך זמן רב, כך שגם במידה וחלקיקי אבנים יפגעו בה, אין היא תתנפץ באופן מיידי ותאלצו להחליפה בשנית.

  מעניקים שירות בשטח

  במידה ונשברה שמשת המחפרון, יהיה עליכם להחליפה בהקדם במידה ואתם מעוניינים להמשיך לעבוד עם איתו. חברת ברוך ובניו יגיעו עד למקום בו ארעה התקלה, יחליפו את השמשה השבורה ויאפשרו לכם לחזור אל עבודתכם. אנו מחזיקים צי של ניידות שירות אשר זמינות לכם מן הצפון ועד לדרום ומעניקות שירות מקצועי ואמין לכל לקוח ולקוח. צרו קשר עוד היום על מנת לשמוע על מגוון השירותים אותם אנו יכולים להעמיד לבחירתכם.

  זכוכית למחפרון

  המחפרון הינו רכב כבד המגיע בגדלים וסוגים שונים. הוא משמש בעיקר בתחומי הבנייה, התעשייה והחקלאות. כפי שהשם שלו מרמז, הוא חופר. עם המחפרון הנכון, כל חפירה באתר בנייה היא הרבה יותר קלה ומהירה. המחפר פגיע מטבעו ודרך פעולתו. הוא נמצא סביב כלים כבדים ואתרי בנייה, והזכוכית שלו עשויה מחומר דק שעלול להישבר, להיסדק או להישבר בקלות. במידה והזכוכית של מחפרון נשברת, יש לתקן זכוכית למחפרון בהקדם האפשרי כדי להחזיר אותו לעבודה. את תיקון הזכוכית המהיר והמקצועי ביותר ניתן לקבל בחברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים בע"מ, אשר עוסקים בתחום זגגות לרכבי עבודה מאז שנת 1958.

  מתי צריך לבצע החלפת זכוכית למחפרון?

  ברגע שהשמשה נשברת, כדאי באופן מידי לתיקון או להחליף אותה. זה לא בטוח או חכם להמשיך לעבוד עם שמשה קדמית שבורה. על נהג המחפרון להקדיש תשומת לב מלאה לסביבת עבודתו. שמשה קדמית סדוקה מקשה עליו להתמקד, לראות באופן ברור את כל סביבת עבודתו, מה שמגביר את הסיכון לתאונות, שברים ונזקים גם לאתר העבודה וגם למחפר. אם אתם זקוקים להחלפת זכוכית למחפרון אל תדחו למחר את מה שאפשר וצריך לעשות היום. כאשר שירותי הזגגות נעשים במהירות, המחפרון יכול לחזור לעבודה מבלי באותו הרגע.

  מה צריך לעשות אם אתם זקוקים להחלפת שמשה למחפרון?

  כאשר אתם צריכים שירותי החלפת זכוכית למחפרון, אתם לא יכולים פשוט ללכת לחנות ןלקנות חתיכת זכוכית גדולה. אתם צריכים את עזרתם של הצוות המקצועי של חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים בע"מ, שיודעים לייצר חלונות למחפרונים ולשאר רכבי עבודה גדולים. כדי להחליף את השמשה במחפר צריך לדעת לעשות, להחזיק את הכלים הנכונים ולהחזיק במלאי של שמשות התואמות לסוג המחפרון. את כל זה תוכלו לקבל בחברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים בע"מ לצד שירות אדיב, עבודה מהירה, אחריות, מיומנת ומחירים הוגנים. אם הזכוכית של המחפרון שלכם נשברת, אתם יודעים למי לפנות. הצוות המקצועי של ברוך ובניו – זגגות טרקטורים בע"מ מחכה לכם עם צי רכבים לביצוע עבודות תיקון בשטח, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר בעת הצורך.

  שירותים נוספים

  החלפת שמשות לשופל

  חברת ברוך ובניו – זגגות טרקטורים, מעניקים כחלק משירותיהם, גם...

  קראו עוד

  החלפת זכוכית למנוף

  החלפת זכוכית למנוף זו מטלה מורכבת אשר חשוב כי תתבצע...

  קראו עוד

  החלפת זכוכית לטרקטור חקלאי

  החלפת זכוכית לטרקטור חקלאי הינה משימה שנועדה למקצוענים בלבד –...

  קראו עוד